600

EKSTREMALIŲ VANDENS FIGŪRŲ

2

VANDENS PARKAI LIETUVOJE

18

BENDRAS PARKŲ PLOTAS [m²]
Pirmieji vandens batutų parkai Baltijos šalyse
WATER INN vandens batutų parkai įsikūrę 2-uose populiariuose ir patogiai pasiekiamuose Lietuvos vandens telkiniuose – Vilniuje, Zarasuose.  Ši pramoga tiks tiek adrenalino megėjui, tiek mėgstančiam iššūkius vandenyje.
TRUMPA INFORMACIJA LANKYTOJAMS
Sesijos prasideda kas valandą ir tęsiasi 50 min. Prieš sesiją turite atvykti likus ne mažiau kaip 30 min., kad suspėtumėte tinkamai susipažinti su Vandens batutų parko saugaus elgesio taisyklėmis ir gautumėte dalyvio apyrankę. Siūlome atvykti maždaug 45 min. anksčiau jei esate didesnė grupė.
SAUGUMAS
Visi Vandens Batutų Parko lankytojai aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis – jos yra privalomos. Vandens batutų parke nuolat budi gelbėtojas, kuris užtikrina lankytojų saugumą ir bendrą tvarką. Visi lankytojai privalo vykdyti gelbėtojo nurodymus. Neblaivūs asmenys į Vandens batutų parką neįleidžiami.
Minimalus lankytojų amžius – 6 metai. Vaikai iki 12 metų į Vandens batutų parką įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra (vienas suaugęs gali lydėti 6 vaikų grupę). Privalomi minimalūs plaukimo įgūdžiai. Jeigu Jūs nepilnametis, būtinas tėvų ar globėjų sutikimas.