Apie mus
WATER INN – įmonė vystanti pripučiamų vandens pramogų parkų dizaino, eksploatavimo ir prekybos paslaugas Europos Sąjungoje. Jūsų poreikiams galime pasiūlyti jau sukomplektuotus pramogų parkų modelius arba galime sukurti unikalų parką pagal Jūsų norus. Siūlome Jums įsigyti pripučiamą vandens parką ir praplėsti savo paslaugų spektrą bei padidinti svečių srautus savo OBJEKTE.
PRANAŠUMAI
Esame konkurencingi kainos atžvilgiu, nenusileidžiame produktų kokybe konkurentams ir turime didesnį unikalių figūrų pasirinkimą. Atliekame montavimo ir priežiūros paslaugas, kurios yra arčiau Jūsų. Teikiame europinę garantiją bei vadovaujamės verslo plano “Know how” (kadangi patys eksploatuojame analogiškus parkus).
PRIPUČIAMŲ PARKŲ UNIVERSALUMAS
Pripučiamų parkų sistemos gali būti surenkamos į iš anksto numatytus parkus. Kiekviena detalė gali būti naudojama ir atskirai. Universalus detalių dizainas leidžia surinkti įvairias norimas konfiguracijas, modeliuoti parkus, juos plėsti ir keisti prijungiant naujas detales. Pripučiami parkai suteikia galimybę suptis, čiuožti, šliaužti, šokinėti ir nušokti nuo tam skirtų figurų. Ši pramoga puikiai tinka visai šeimai tiek sportui, tiek žaidimams. Parkus galima formuoti taip, kad jame būtų keletas sudėtingumo lygių. Taip jis pritaikomas mažiausiems ir itin gerai sportiškai pasirengususiems lankytojams.
PRIPUČIAMŲ PARKŲ SISTEMOS
Visi produktai yra gaminami ir atnaujinami remiantis naujausiomis technologijomis. Detalės sukonstruotos taip, kad atitiktų aukščiausius kokybės ir saugos standartus. Prieš pradedant masinę gamybą atliekami bandymai, įsitikinti, kad gaminys atitinka visus keliamus saugos ir kokybės reikalavimus. Gamybai naudojamas sustiprintas PVC audinys, kuris yra elastingesnis ir turi geresnį sukibimą, todėl gaminys yra itin ilgaamžiškas.
PRIPUČIAMŲ PARKŲ SISTEMOS
KONTAKTAI
EŽERAIČIO G. 2, VILNIUS
+37065556665
INFO@WATERINN.LT
Siųskite užklausą